Перейти к содержимому

Фотография

Донбас. Покращення.

Тема находится в архиве. Это значит, что в нее нельзя ответить.
Сообщений в теме: 664

#61 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 21:13

О чём тут можно рассуждать? Похоже, необходим диагноз.....

Ти б поставив діагноз тим, хто людей до такого життя довів, а ще людям, які потім їх у владу вибирали. Але ти цього робити не хочеш - тобі краще все звести до протистояння Сходу - Заходу, навіть мої емоції. Бо ти так звик, а для діагнозу думати треба - та й стрьомно.

Сообщение отредактировал Оріана: 07 December 2011 - 21:17

#62 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 21:22

Вот и мыслю, что дремучий национализм, порой, не даёт возможности справедливой оценки тех или иных событий....

Ну ти ж не націоналіст - тобі ніщо не заважає давати оцінку подіям. То чому я досі нічого не прочитала по темі, Ти фільм дивився, ти коментарі до нього читав - чи лише мою репліку до людини, яку й людиною назвати не можна?

Фільм *http://www.youtube.com/watch?v=h6qEGCGNrhQ

Один з коментарів:

Это построенная система хозяин – раб.
А копанки с унитазами только атрибутика.

#63 Major

Major

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1790 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 22:29

Щось я не пам"ятаю, аби в Вами на брудершафт пив. Про що там далі розмовляти? Про те, щоб тричі перевернуло й гепнуло? Довгенько будете налагоджувати "соборну" Україну.....

#64 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 22:35

Пані Оріано, у мене до вас питання. Ваше ставлення до Фаріон? Вибачте не пам"ятаю її ім"я

#65 Major

Major

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1790 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 22:38

Пані Оріано, у мене до вас питання. Ваше ставлення до Фаріон? Вибачте не пам"ятаю її ім"я

Ирина Фарион...
Для меня, кстати, єтот вопрос тоже интересен....

Сообщение отредактировал Major: 07 December 2011 - 22:43

#66 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 22:41

Щось я не пам"ятаю, аби в Вами на брудершафт пив.
Про що там далі розмовляти? Про те, щоб тричі перевернуло й гепнуло?
Довгенько будете налагоджувати "соборну" Україну.....

Любий, читай Довженка, Остапа Вишню, "Кайдашеву сім"ю" і "Енеїду" - розвивай почуття гумору, який в українців тонкий, дотепний, необразливий і дуже влучний. Позбавляйся стереотипів і знай, що найголовніший наш ворог сидить у нас самих - у тобі, у мені. Там само знаходяться причини наших негараздів.
А ти зійшов на манівці, зокрема тепер у цій суперечці.
Гординю ж сховай, в неті люди всі рівні - я маю на увазі вік, а повагу ти в мене ще не заслужив. Так що, пардон, поки будеш на "ти"

#67 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 22:42

Негативне. Запитайтеся в Коріна, він знає мене довше і краще.

#68 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 23:00

Негативне. Запитайтеся в Коріна, він знає мене довше і краще.

Заспокоїли. Дякую. :D

#69 Major

Major

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1790 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 23:24

Любий, читай Довженка, Остапа Вишню, "Кайдашеву сім"ю" і "Енеїду" - розвивай почуття гумору, який в українців тонкий, дотепний, необразливий і дуже влучний. Позбавляйся стереотипів і знай, що найголовніший наш ворог сидить у нас самих - у тобі, у мені. Там само знаходяться причини наших негараздів.
А ти зійшов на манівці, зокрема тепер у цій суперечці.
Гординю ж сховай, в неті люди всі рівні - я маю на увазі вік, а повагу ти в мене ще не заслужив. Так що, пардон, поки будеш на "ти"

Спасибо за совет. Правда, следует учесть, что с творчеством вышеперечисленных, знаком ещё с тех пор, когда Вас ещё и на свете не было. Выхватывать из поста выгодные для себя предложения, приём не новый. Ну и перевести полемику в область скандала, тоже.
А в остальном, так и Вы для меня "никто"... Разве, что "зла Юнона...." ....

#70 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 23:43

Спасибо за совет. Правда, следует учесть, что с творчеством вышеперечисленных, знаком ещё с тех пор, когда Вас ещё и на свете не было. Выхватывать из поста выгодные для себя предложения, приём не новый. Ну и перевести полемику в область скандала, тоже.
А в остальном, так и Вы для меня "никто"... Разве, что "зла Юнона...." ....

А для декого Юнона зовсім не є злою.

#71 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 23:44

Заспокоїли. Дякую. :D

Не такий чорт, як його малюють? :lol: :lol:

#72 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 23:55

Не такий чорт, як його малюють? :lol: :lol:

Стосовно Фаріон ця приказка не діє. :D

#73 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 07 December 2011 - 23:58

Стосовно Фаріон ця приказка не діє. :D

:lol: :lol: :lol:
Це я себе мала на увазі...

#74 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 08 December 2011 - 00:09

:lol: :lol: :lol:
Це я себе мала на увазі...

А! Це я помітив до речі. Хоча якщо логічно розсудити зміст прислів"я то словосполучення - не такий страшний - таки має певний натяк :D

#75 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 08 December 2011 - 11:06

А! Це я помітив до речі. Хоча якщо логічно розсудити зміст прислів"я то словосполучення - не такий страшний - таки має певний натяк :D

"Страшний" я навмисно опустила )))

#76 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 08 December 2011 - 18:41

"Страшний" я навмисно опустила )))

:D Здогадалися. а декотрі дописувачі тут сумніваються у ваших здіюностях. :D ....до речі пан Майор вельми порядна людина тож зважте на це у спілкуванні з ним. Вам не подобається його точка зору, вам його, мені теж не всі ваші точки зору подобаються (особливо стосовно Донбасу) тож я так думаю не варто поводити себк як наші недолугі полятики які задля свого рейтингу намагаються нас розділяти. Не арто цього робити. :)

#77 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 08 December 2011 - 20:37

не варто поводити себк як наші недолугі полятики які задля свого рейтингу намагаються нас розділяти. Не арто цього робити. :)

Давайте, я вам поясню свою позицію.
По-перше, кожен має свій стиль, звичку, манеру спілкування. Я така - яка є - дуже залежна від настрою і кількості дурні, яку тут пишуть. Вірніше - мій настрій залежить від кількості дурні, яку я тут читаю.
Мені набридли політики, які вважають нас за дурнів і думають, що можуть маніпулювати особисто мною. Тому я звірію, коли деякі дописувачі роблять те саме.
А ще я не люблю, коли кожного разу мені нагадують про спільний випас худоби - коли це питання можна зняти кількома рядками в профілі: вік, стать і місце проживання. А поки того нема, до ніка висловлювати повагу я не можу.
Мені здається я зрозуміла, як теорема Піфагора - і не така вже й погана.
А ось коли мене не буде - чи буде існувати форум - як ви думаєте?

#78 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 08 December 2011 - 22:00

Давайте, я вам поясню свою позицію.
По-перше, кожен має свій стиль, звичку, манеру спілкування. Я така - яка є - дуже залежна від настрою і кількості дурні, яку тут пишуть.

Як на мене то настрій може зіпсувати лишень якась неприємна обставина в родині, в близькому оточені. А те, що виназиваєте в данному випадку настроєм є напевне емоціїї. Це моя особиста думка але я думаю що недалекий від істини.

Вірніше - мій настрій залежить від кількості дурні, яку я тут читаю.

:D Зважати на те що пишуть будь де і тут зокрема і псувати собі настрій чи то пак проявляти емоції? Ви вірно зауважили про стилькожного, звичку і манеру тож виходить що скільки таких манер чи звичок то й стільки псувань настрою? :D Кожен вважає себе правим у своїх твердженях. І перконувати одне одного у плані - сам дурень ( а я помітив тут таку тенденцію доречі) не кращий вихід із опонування чи спору. Краще промовчати навіть якщо є прямий недвозначний натяк. Повторюсь, це моя особиста точка зору і я в більшості випадків намагаюся поводити себе саме так. Причина такої поведінки дуже проста - зоставшись кожне при своїй точці зору ми просто добряче попсуємо обне одному нерви не дійшовши згоди і що найголовніше чими чварами не можемо змінити те, що нас обурює

А ще я не люблю, коли кожного разу мені нагадують про спільний випас худоби - коли це питання можна зняти кількома рядками в профілі: вік, стать і місце проживання. А поки того нема, до ніка висловлювати повагу я не можу.

Я здається маю ще пустий профіль оскільки недавно тут але якось заповню хоча здається лишень вік мій і не вказаний. Збирався та забув. :D А що поробиш, дід трьох онуків, старію. Склероз. :D

Мені здається я зрозуміла, як теорема Піфагора - і не така вже й погана.

Отут я повний пас. Єдина жінка яку я можу згадати "незлим тихим словом" це колишня прем"єр та і то згадую її не за статевою ознакою а як політика. Єдине шо скажу - Вам видніше. На "характеристики" від інших форумчан не звертаю уваги. У мене своя голова і я роблю висновки видячи не з "характеристик" а з написаного. Що подобається, що ні, і це цілком закномірно бо повний обобрямс або ж неодобрямс є на мою думку нелогічним.

А ось коли мене не буде - чи буде існувати форум - як ви думаєте?

Не иожу відповісти оскільки недавно тут. Може інший крім вас хтось відповість?

#79 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 08 December 2011 - 23:01

Я здається маю ще пустий профіль оскільки недавно тут але якось заповню хоча здається лишень вік мій і не вказаний. Збирався та забув. :D А що поробиш, дід трьох онуків, старію. Склероз. :D

Це ваша особиста справа - вказувати свій вік чи ні. Але якщо ви цього не зробили, то не треба ображатися на "тикання", бо нет не реал, не можна сюди повністю переносити манери і правила з життя. Ну хоча б тому, що тут менше можливостей впливати на людину чи демонструвати свої почуття. Я тут не можу, наприклад, дати хаму в пику, але можу принципово тикати.

На "характеристики" від інших форумчан не звертаю уваги. У мене своя голова і я роблю висновки видячи не з "характеристик" а з написаного. Що подобається, що ні, і це цілком закномірно бо повний обобрямс або ж неодобрямс є на мою думку нелогічним.

Тим не менше ви взялися характеризувати людину, майже поручилися за нього, вказавши мені на мою необ"єктивність - на основі чого?, яких таких глибоких думок, може на грунті ненависті до Тимошенко?

Цитата(Оріана @ 22.11.2011, 10:00)
..... Тут тема ДОНБАС, щоб його гепнуло, поставило і ще раз гепнуло і тебе разом з ним ....

- це відповідь до Бєса, якого я намагалася поставити на місце.

Цитата(Major @ 7.12.2011, 18:25)
О чём тут можно рассуждать? Похоже, необходим диагноз.....

- це ваш мажор

Майор, мы ж не доктора. Хотя конечно возмущаться отношением донетчан к галичанам я думаю неуместно после прочитаного.

- а це ви.
А тепер скажіть, особисто ви тут цілком об"єктивний - до чого тут галичани, до чого тут донечани, коли репліка стосувалася конкретної людини і конкретного хамства з його боку.

Бєс:
Милая Орианочка, а Вы все так- же только о головке и продолжаете думать? Я надеялся что вам наконец то повезло с головкой, ан нет.

Цього хамства ніхто не побачив, зате моя відповідь вразила не одного. А може тому ця фраза й виникла, що ви так вибірково реагуєте. Кого найперше будуть ображати - слабшого. А хто тут слабший - жінка. А скільки лайна вилито на мою голову - чистенькою залишитися було важко.

Ну ось, а чи залишиться жити форум без мене - перевірити не важко.

#80 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 08 December 2011 - 23:35

Це ваша особиста справа - вказувати свій вік чи ні. Але якщо ви цього не зробили, то не треба ображатися на "тикання",

У мене звичка така - спілкуватися з малознайоми людьми на "ви" поганак вона чи хороша але я завше роблютак а коли людина стає більш зрозумілою, більш товариською то тді вже і на "ти"

Тим не менше ви взялися характеризувати людину, майже поручилися за нього, вказавши мені на мою необ"єктивність - на основі чого?, яких таких глибоких думок, може на грунті ненависті до Тимошенко?

Я висловив думку про людину яку добре знаю. Про необ"єтивність мови не було тож ви видаєте бажане за дійсне.

- це відповідь до Бєса, якого я намагалася поставити на місце.

Чи поставили ви Бєса на місце чи ні не ясно, але показали ставлення до іншого регіону. Ваша позиція мені не сподобалася.

- це ваш мажор

Ви нік неправильно прочитали. Не думаю що ви це навмисне...

- а це ви.
А тепер скажіть, особисто ви тут цілком об"єктивний - до чого тут галичани, до чого тут донечани, коли репліка стосувалася конкретної людини і конкретного хамства з його боку.

Не хочу приводити всю вашу фразу стосовно Беса. Але оте "і тебе разом зним" і викликало мою реакцію стосовно донечан та галичан.

Цього хамства ніхто не побачив, зате моя відповідь вразила не одного.

Знаєте, словом можно поранити. Словником вбити. в данному випадку про пораненя йдеться.

А може тому ця фраза й виникла, що ви так вибірково реагуєте.

Про я у вибірковість річ? Здається окцім цієї фрази у мене в принципі зауважень стосовно вас немає. Ваші думки і погляди це ваше право і висловлювлюйте їх...поки вони стосуються лишень політиків а коли починають до людей добиратися то...

Кого найперше будуть ображати - слабшого. А хто тут слабший - жінка.

Читав, справді багато різних "характеристик" та інше. Але треба ще й відрізняти критику від образи. Не завжди кртитика є образою Вірніша вона такою не є.

Ну ось, а чи залишиться жити форум без мене - перевірити не важко.

А навіщо вам тоді цей головний біль? Ну зачахне форум та й поготів. Він і так ледь жевріє.

Сообщение отредактировал Леопольд: 08 December 2011 - 23:36

#81 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 09 December 2011 - 00:51

Не хочу приводити всю вашу фразу стосовно Беса. Але оте "і тебе разом зним" і викликало мою реакцію стосовно донечан та галичан.

Знаєте, словом можно поранити. Словником вбити. в данному випадку про пораненя йдеться.

Про я у вибірковість річ? Здається окцім цієї фрази у мене в принципі зауважень стосовно вас немає. Ваші думки і погляди це ваше право і висловлювлюйте їх...поки вони стосуються лишень політиків а коли починають до людей добиратися то...

Читав, справді багато різних "характеристик" та інше. Але треба ще й відрізняти критику від образи. Не завжди кртитика є образою Вірніша вона такою не є.

А навіщо вам тоді цей головний біль? Ну зачахне форум та й поготів. Він і так ледь жевріє.

На, поображайтеся ще на довженкову бабу Марусю.

Мати Божа, Царице Небесна, — гукала баба в саме небо, — голубонько моя, святая великомученице, побий його, невігласа, святим твоїм омофором! Як повисмикував він з сирої землі оту морковочку, повисмикуй йому, Царице милосердна, і повикручуй йому ручечки й ніжечки, поламай йому, свята владичице, пальчики й суставчики. Царице Небесна, заступнице моя милостива, заступись за мене, за мої молитви, щоб ріс він не вгору, а вниз, і щоб не почув він ні зозулі святої, ні Божого грому. Миколаю-угоднику, скорий помочнику, святий Юрію, святий Григорію на білому коні, на білому сідлі, покарайте його своєю десницею, щоб не їв він тієї морковочки, та бодай його пранці та болячки з'їли, та бодай його шашіль поточила...

Ну а щодо форуму - якщо вам тут не подобається - місць є багато різних - правда там окреслені рамки: крок вліво, крок вправо - розстріл, бан.
Але всі на "Ви" і кожне слово важать на терезах, перш ніж пишуть.
Мені таке не до вподоби, тому я тут і тому не хочу, щоб форум зачах.

#82 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 09 December 2011 - 18:36

Ну а щодо форуму - якщо вам тут не подобається - місць є багато різних - правда там окреслені рамки: крок вліво, крок вправо - розстріл, бан.
Але всі на "Ви" і кожне слово важать на терезах, перш ніж пишуть.

Ну стсовно форуму то я висловив свої міркування з приводу вашого питання. Стосовно життя форуму без вас. А щодо модерації на інших форумах..... ну той, хто не котролює свої емоції той завше озирається на модераторів аби під розстріл як ви зауажили не потрапити. Мені наприклад байуже є тут модератори чи нема. і пишу не озираючись. Не озирався і на іншому політфорумі в якому власне і взяв посилання на цей форум.

Мені таке не до вподоби, тому я тут і тому не хочу, щоб форум зачах.

Ну звичайно, свобода слова це святе. Але якщо свободу слова плутають зі вседозволеностю то мабуть варто і озиратися чи не пульне в тебе модер.

#83 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 12 December 2011 - 08:55

Ти б поставив діагноз тим, хто людей до такого життя довів, а ще людям, які потім їх у владу вибирали. Але ти цього робити не хочеш - тобі краще все звести до протистояння Сходу - Заходу, навіть мої емоції. Бо ти так звик, а для діагнозу думати треба - та й стрьомно.

:rolleyes: Кто- ж до такой жизни- то довел! Эх, бедные людишки!

Не нравилось жить в союзе- разбежались, не нравился Кравчук- выкинули, не нравился Кучма- об какали, понравился Юсченко- по гавкали, по гавкали- на, угробили страну. Эх, бедные людишки....

#84 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 12 December 2011 - 18:35

Ти б поставив діагноз тим, хто людей до такого життя довів, а ще людям, які потім їх у владу вибирали.

Пані Оріано, хоч власне ваше побажання встановленя діагнозу стосувалося не мене але можна я відповім?
Ну тим хто довів людей до такого життя діагноз один - політики. На жаль цей діагноз стосується всих тих кого ми мали необережність вибрати. А стосовно діагнозу для людей яки вибирають тих хто з вищезгаданим мною діагнозом то тут також діагноз, навіть два. І ви його прекрасно знаєте - І чого ми такі бідні? Бо дунІ! А чого дуррні? Бо бідні. Ми голосуємо не за політичні сили. Ми голосуємо за бренди тих політсил в осбі їх лідерів. А те, що такі "бренди" мали кримінальне минуле, що теперішні супер-пупер "борці" за народ в період становлення незалежності напихали собі кармани за наш доречі рахунок перепродуючи нам газ, у різних там еєсу, бензин у різних там КУБах і накопичивши капітал враз стали борцями за народ. Воно й зрозуміло. Хто окрім народу приведе до влади таких ось пройдисвітів?

#85 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 12 December 2011 - 18:43

угу, политики. Уважаемый, не ту страну назвали гондурасом. Какие люди, такие и политики. Ну ни как не наоборот!

#86 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 12 December 2011 - 19:00

угу, политики. Уважаемый, не ту страну назвали гондурасом.

Какие люди, такие и политики. Ну ни как не наоборот!

А я думаю наоборот. Читая первую вашу цитату я бы сказал обратное. Не народ же про свою страну так мог сказать? Вот вы поддались на провокацию и считаете что умную вешчь услышаную от политиков сказали. А политики могут умные вещи говорить?

#87 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 12 December 2011 - 19:05

А я думаю наоборот. Читая первую вашу цитату я бы сказал обратное. Не народ же про свою страну так мог сказать? Вот вы поддались на провокацию и считаете что умную вешчь услышаную от политиков сказали. А политики могут умные вещи говорить?

Бааа! На нас с небес или из под земли, но у меня ни кто не убегал, свалились ПОЛИТИКИ! Вы часом к психиатру не пробовали обратится?

#88 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 12 December 2011 - 19:56

Вы часом к психиатру не пробовали обратится?

Исключительно после вас. ;)

#89 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 12 December 2011 - 19:58

Исключительно после вас. ;)

ну тогда еще ченть хренакните о политиках. может лучше о капусте?

#90 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 12 December 2011 - 20:29

ну тогда еще ченть хренакните о политиках. может лучше о капусте?

Опять же после вас. Я вручаю вам пальму первенства если можно так сказать.

Copyright 2004-2016 Украинский политический форум