Перейти к содержимому

Фотография

Донбас. Покращення.

Тема находится в архиве. Это значит, что в нее нельзя ответить.
Сообщений в теме: 664

#1 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 10:20

Донбас, ти нам вибрав владу, щоб ми всі так жили? *http://www.youtube.com/watch?v=h6qEGCGNrhQ

#2 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 10:27

А ось це одкровення одного з теперішніх у владі - як підтвердження, що вони хочуть зробити Донбас з усієї України

"Посмотрите, как на Востоке работает сталевар, машинист. Это ужасные условия. Он зарабатывает 200-300 долларов. А вуйко говорит: "Чтобы я за такие деньги так работал?! Я пойду к поляку, нарублю ему дров, он мне даст 100 доляров, я еще к нему похожу". Это такой менталитет. Мы хотели запустить в Ивано-Франковске завод "Норд". Но еле ноги оттуда унесли. Возили туда поездами своих людей, потому что тамошние не хотели работать. Хотя зарплату давали, как в Донецке. Работать должны все. Нужно закрывать границы и производить собственный продукт, строить фермы. Мы попытаемся это сделать за 10 лет. Может, и больше времени понадобится".

Сообщение отредактировал Оріана: 21 November 2011 - 10:28

#3 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 10:46

Кілька коментів до фільму.

Breda _ 21.11.2011 08:32IP: 93.74.246.---
Діти підземелля – суцільний деспресняк.
Почитала по-діагоналі коменти... Дивує, що представники Сходу наполегливо не хочуть бачити прямого зв'язку між копанками та золотими унітазами.

виталич _ 21.11.2011 08:43IP: 178.158.189.---
Да не не копанках делаются золотые унитазы. Что и пытаюсь объяснить. Серьезный капитал с копанками не связывается. И с прочими видами нелегальной добычи. Объемы не те. "Золотые унитазы" владеют угольными объединениями, включающими десятки шахт, заводами и т. д.

Breda _ 21.11.2011 08:48IP: 93.74.246.---
Причем тут капитал?
Что ж вы все меряете донецкими рамками?
Это построенная система хозяин – раб.
А копанки с унитазами только атрибутика.

bvdvovik _ 21.11.2011 09:54IP: 212.111.198.---
а ти почитай про нелегальний вугільний бізнес – вугілля з копанок звозять на ці твої об"єднання і складають приблизно 20% їхнього вугілля (скуповують за копійки, а продають по нормальній ціні

bvdvovik _ 21.11.2011 09:58IP: 212.111.198.---
їм вдолбенили в бошки, що вони годують всю Україну, а годують вони десяток людей з цієї України, і то всі тепер уже колишні жителі Донбасу – хам в київ, ахметка майже живе за бугромі діти його вже давно в Україну не навідуються, брати клювитеж свої сім"ї там прилаштували = от їх вони і годують, а не всю Уркаїну!!!

Breda _ 21.11.2011 10:40IP: 93.74.246.---
Що мене вразило, то це як цей хлопчик (якому тіпа 15-16 років, а на вигляд максимум років 12) – ЛЕГКО відноситься до смерті (там того присипало в копанці, той не виліз; лізиш в ту яму і не заєш – є там жмурик чи нема). ІМХО оце і є головний показник ментальної катастрофи – цінність людського життя.

Це ще добре, що знайшовся опонент, а то переважно ніхто за Донбас не відписується, бо Мавр зробив свою справу, Мавр може відпочити...

#4 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 10:52

Я вже навіть розумію, чому Схід так тягнеться до радянських свят і атрибутики - це єдине, що пов"язує їх з щастям, адже тоді вони мали майбутнє. Сумно.

#5 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 21 November 2011 - 12:31

:D Здравствуй Орианочка, здравствуй! Что, вам, милая, не нравится? Работа, или зарплата(за работу)?

Сообщение отредактировал Bes: 21 November 2011 - 12:32

#6 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 13:01

:D Здравствуй Орианочка, здравствуй! Что, вам, милая, не нравится? Работа, или зарплата(за работу)?

Вітаю.
А де там є ЗАРПЛАТА ЗА РОБОТУ - там виживання.

#7 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 21 November 2011 - 13:04

Вітаю.
А де там є ЗАРПЛАТА ЗА РОБОТУ - там виживання.

ну, Орианочка, выживать мы стали с 2005 года.

#8 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 13:19

Да, да... наша пєсня хороша, начінай сначала.

Рада, що ти живий і здоровий, а то всякі чорні думки лізли в голову у звязку з моїм статусом відьми.

#9 Ай-Никола

Ай-Никола

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 926 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 13:20

Да нет. Выживать наш народ стал гораздо раньше.

#10 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 21 November 2011 - 13:38

Да, да... наша пєсня хороша, начінай сначала.

Рада, що ти живий і здоровий, а то всякі чорні думки лізли в голову у звязку з моїм статусом відьми.

Не дождетесь.... :rolleyes:

#11 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 21 November 2011 - 13:40

Да нет. Выживать наш народ стал гораздо раньше.

Не согласен, в корне.

#12 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 16:23

Донбас, ти нам вибрав владу, щоб ми всі так жили?

Ну чому саме Донбас? Навіщо цей поділ на регіони? Я теж голосував проти Тимошенко але за Януковича. Живу в центрі країни. Чи ви такі наївні вірячи у те, що люди можуть вірити політикам? Будь яких кольорів і мастей? Я наприклад не вірив жодним обіцянкам Януковича бо знав що так одразу ніхто нічото зробити не може. Просто у другому турі за яянеко було голосувати соромно а за косасту панну страшно. Невже ви думаєте що при іншому результаті виборів було би інакше? :D Грошей у казні обмаль, хоч не хочеш а до МВФ треба йти з простягеутою рукою. А там свої умови. І умови не з огляду на персону президента а з огляду зиску для самого МВФ.

#13 За У проти М.

За У проти М.

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 7107 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 16:27

Ну чому саме Донбас? Навіщо цей поділ на регіони? Я теж голосував проти Тимошенко але за Януковича. Живу в центрі країни. Чи ви такі наївні вірячи у те, що люди можуть вірити політикам? Будь яких кольорів і мастей? Я наприклад не вірив жодним обіцянкам Януковича бо знав що так одразу ніхто нічото зробити не може. Просто у другому турі за яянеко було голосувати соромно а за косасту панну страшно. Невже ви думаєте що при іншому результаті виборів було би інакше? :D Грошей у казні обмаль, хоч не хочеш а до МВФ треба йти з простягеутою рукою. А там свої умови. І умови не з огляду на персону президента а з огляду зиску для самого МВФ.

Ні гроші беруть в МВФ і тут же кладуть до кишені бонзам.

#14 Эдуардыч

Эдуардыч

Ястребиный глаз

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1894 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 16:54

Я то-же из центра, откуда, видете. Так вот у нас в области нет ни одного местного во главе района и руководства области. Все без исключения с Донбасса. Пару человек прислали с Луганска, остальные донецкие. Такого никогда не было. Теперь по деньгам МВФ. "Правильные пацаны" получат 16 миллиардов- в казну. А дальше самое интерестное: Само по себе государство осваивать эти деньги не будет. Будут тендеры.Кто их выиграет? Правильно- "правильные пацаны". Кто им акты выполненых работ подпишет? Правильно,- та те которые сейчас поменяли прописку с Донецкой на временную, по свсей Украине. А дальше когда прийдет время расплачиваться по долгам те которые "освоили" "честно отбитытые бабки",- будут уже не причем, ибо пацанам уже акты подписали, а долг остался за государством, точнее за мной как за налогоплательщиком.
Поверьте (вот тут уж только на веру) никакая иная власть до такой наглой схемы просто бы не дошла, не дали бы оппоненты.

#15 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 18:37

Я то-же из центра, откуда, видете. Так вот у нас в области нет ни одного местного во главе района и руководства области.

Уточню свой центризм. Я из Кировограда. Проблеммы в вашей цитате не вижу. Я до безобразия прямолинеен и сужу по людях не исходя из региона откуда они родом а из их дел. Не знаю как у нас в районах а вот губернатор наш из Харцизка Были идотнего как местные так и не очень. Сравнение не их пользу. Не буду петь дифирамбов поскольку ни одна власть их не заслуживает но сдвиги есть. Стоит выйти на улицу или проехаться по улицам города. Не бог весть какие сдвиги но раньше и их небыло окромя пламенных обещаныи и речей. А в купе с наширм мэром, кстати отличным хозяйственником тандем Ларин (губернатор)-Саинсус(мер) есть возможность сравнения предыдущего тандема. Кстати откуда у нас бывший губернатор не знаю но явно не из донбасса хотя и такое сравнение мне претит - дела важнее региона. Я не любитель заяложеных речёвок - "донецкие идут". Та хай хоть львовские или крымские абы дело делали а не толкли воду в ступе.

#16 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 19:42

Я не любитель заяложеных речёвок - "донецкие идут". Та хай хоть львовские или крымские абы дело делали а не толкли воду в ступе.

Любите чи не любите, але так є і вам про це написав Едіч.
Крім того, завжди так було, окрім передостаннього разу - владу нам вибирав східний регіон, як більш густонаселений. Проти цього ви заперечувати не будете?
А коли вже відповідати за це будете, бо реально набридло: самі не живете, бо вам волі не тре, ну і людям жити не даєте, тим, хто за тарілку супу працювати не хоче.

#17 Леопольд

Леопольд

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1792 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 20:06

Крім того, завжди так було, окрім передостаннього разу - владу нам вибирав східний регіон, як більш густонаселений. Проти цього ви заперечувати не будете?

Тая, коли у нас зміються влада не дивлюся хто звідки. Ну перемогла якась партія то хай і екрує але навіщо робити акцент саме на регіональному представництві?

А коли вже відповідати за це будете,

Я? Відповідати? За що?? Може за мій вибір? А як же тоді ота вся істерія стосовно демократії яку озвучують ті хто позбувся влади?

самі не живете, бо вам волі не тре,

Я вільна людина. Їжджу куди і коли хочу.(певна річ в межах країни) Висловлюю свої думки та точки зору не боячись. Маю роботу і маю вільні дні (якщо забажаю їх мати) Якої ще волі тре? Волі соромити людей за їх вибір? За те, що вони думають не так як мені хочеться? Чи може волі давати в пику кожному хто не згоден зі мною? Чи може волі вийти, дружньо покричати заялоджені гасла і задоволеним повернутися додому пишаючись що я такий патріот?

ну і людям жити не даєте,

Тая виявляється тиран? Вельми дякую тільки поясніть мені як це я примудрився людям жити не давати?

#18 FAGOT

FAGOT

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 638 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 20:11

А коли вже відповідати за це будете, бо реально набридло: самі не живете, бо вам волі не тре, ну і людям жити не даєте, тим, хто за тарілку супу працювати не хоче.

Ориан, не знаю за Кравчука, но Кучму выбрал запад. Если немного напряжете память, то вспомните.
Густота населения на западе куда выше, у нас просто областные центры карлики, к тому же мы более организованы.
И о тарелки супа, потребление товара премиум класса на востоке на порядок выше чем у нас.
Хватит этих стереотипов

#19 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 20:44

Ориан, не знаю за Кравчука, но Кучму выбрал запад. Если немного напряжете память, то вспомните.
Густота населения на западе куда выше, у нас просто областные центры карлики, к тому же мы более организованы.
И о тарелки супа, потребление товара премиум класса на востоке на порядок выше чем у нас.
Хватит этих стереотипов

Фагот, якщо там були застосовані спец. технології, а саме: використаний адмінресурс на користь Симоненка, бо тільки в нього Кучма мав шанс виграти - то це не означає, що Кучму вибрав Захід. Захід і Центр вибрали лише Ющенка. Кравчука вибирали у ВР.
На Сході і Півдні України більше міст, менше сіл, тому там більша густота населення.
Побутує така думка: за кого голосує Схід - той і переможе на виборах. Так завжди було.
І щодо організації - сумніваюся - найбільш дієвий спосіб "організувати" - це налякати втратою роботи - а таке можливо там, де великі підприємства.

Сообщение отредактировал Оріана: 21 November 2011 - 20:48

#20 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 21 November 2011 - 20:47

Тая виявляється тиран? Вельми дякую тільки поясніть мені як це я примудрився людям жити не давати?

Я допускаю винятки. Але загальна картина - саме така як, я описала і як це показано у фільмі.

#21 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 22 November 2011 - 08:17

Орианочка считает, что ее мысль(иногда проскакивает в этой чудной головке), единственная и правильная, а так- же не оспоримая.
Но, как показывает практика, Орианочка дальше своего носа, увы не видит. Близорукость, однако. :rolleyes:

#22 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 22 November 2011 - 08:20

Ні гроші беруть в МВФ і тут же кладуть до кишені бонзам.

Без у- м, а вам завидно?

#23 За У проти М.

За У проти М.

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 7107 сообщений

Отправлено 22 November 2011 - 08:25

Орианочка считает, что ее мысль(иногда проскакивает в этой чудной головке), единственная и правильная, а так- же не оспоримая.
Но, как показывает практика, Орианочка дальше своего носа, увы не видит. Близорукость, однако. :rolleyes:

У тебя мысли проскакивают, мимо головки. Как показывает практика, промелькнув, не оставляют практически следа, ни в глазу, ни в носу.

#24 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 22 November 2011 - 08:25

Я то-же из центра, откуда, видете. Так вот у нас в области нет ни одного местного во главе района и руководства области. Все без исключения с Донбасса. Пару человек прислали с Луганска, остальные донецкие. Такого никогда не было. Теперь по деньгам МВФ. "Правильные пацаны" получат 16 миллиардов- в казну. А дальше самое интерестное: Само по себе государство осваивать эти деньги не будет. Будут тендеры.Кто их выиграет? Правильно- "правильные пацаны". Кто им акты выполненых работ подпишет? Правильно,- та те которые сейчас поменяли прописку с Донецкой на временную, по свсей Украине. А дальше когда прийдет время расплачиваться по долгам те которые "освоили" "честно отбитытые бабки",- будут уже не причем, ибо пацанам уже акты подписали, а долг остался за государством, точнее за мной как за налогоплательщиком.
Поверьте (вот тут уж только на веру) никакая иная власть до такой наглой схемы просто бы не дошла, не дали бы оппоненты.

ага, бабло отбивается, 50 на 50, где- то так. Но предыдущая власть, делала немного иначе, там, реальные "дамы" отбивали 90 на 10.

#25 За У проти М.

За У проти М.

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 7107 сообщений

Отправлено 22 November 2011 - 08:27

Без у- м, а вам завидно?

Нет не завидно, мне и нашим детям, моим и твоим, отдавать придется.

#26 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 22 November 2011 - 08:29

У тебя мысли проскакивают, мимо головки. Как показывает практика, промелькнув, не оставляют практически следа, ни в глазу, ни в носу.

Смена Вами, (может по малолетству), уважаемый без у- м, половой ориентации, не дает Вам права, переходить на ТЫ. Может я ошибаюсь, в своем консерватизме?

#27 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 22 November 2011 - 08:30

Нет не завидно, мне и нашим детям, моим и твоим, отдавать придется.

:rolleyes: об этом надо было думать немного раньше, но, вам это не дано.

#28 За У проти М.

За У проти М.

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 7107 сообщений

Отправлено 22 November 2011 - 08:38

:rolleyes: об этом надо было думать немного раньше, но, вам это не дано.

Так и получается, мне думать надо, а то тебе нечем.

#29 Гость_Bes_*

Гость_Bes_*
  • Гости

Отправлено 22 November 2011 - 08:43

Так и получается, мне думать надо, а то тебе нечем.

да, дорогой мой, без у- м, не чем, старый я уже, от думал свое. Но свои попытки, шевельнуть мякину, не прекращайте, может что- то и получится....

#30 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 22 November 2011 - 09:27

ЗаУМчику, у нього мимо головки не тільки мислі проскакують :lol:
Лиши його в спокої, бо зафлудить тему - він у цьому мастак. Тьху на нього...

Copyright 2004-2016 Украинский политический форум