Перейти к содержанию
Украинский политический форум

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Viktoria

Донеччина: за ініціативи СБУ в області створено робочу групу із протидії порушенням, що призводять до руйнування автодоріг

Рекомендуемые сообщения

http://dn.ukravtodor.gov.ua/donechchyna-za-initsiatyvy-sbu-v-oblasti-stvoreno-robochu-hrupu-iz-protydiji-porushennyam-scho-pryzvodyat-do-rujnuvannya-avtodorih/

 

За дорученням голови Донецької облдержадміністрації, за ініціативи Управління Служби безпеки України в Донецькій області, у регіоні створено робочу групу з протидії порушенням, що призводять до руйнування автомобільних доріг.

До складу робочої групи увійшли представники облдержадміністрації та територіальних управлінь СБУ, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) та Служби автомобільних доріг у Донецькій області.

Робоча група ставить за мету виробити дієвий механізм адміністративно-правового запобігання та протидії порушенням з боку суб’єктів господарювання (замовників та виконавців перевезень), які своїми діями завдають збитків економічним інтересам держави в автомобільній галузі.

Зокрема, беручи до уваги перелік зруйнованих під тиском великовагового автотранспорту доріг загального користування, робочою групою визначено місця для розміщення пересувних габаритно-вагових комплексів (ГВК).

Також рішенням робочої групи введено цілодобове чергування працівників, які здійснюють контроль за габаритно-ваговими характеристиками вантажів.

Нагадаємо, відповідно до чинного законодавства, габаритно-ваговий контроль транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування  здійснюється представникамиУкртрансбезпеки та підрозділами з безпеки дорожнього руху Національної поліції України. Служба автомобільних доріг у Донецькій області (Укравтодор) виконує роботи з технічного забезпечення та функціонування пересувних габаритно-вагових комплексів.

Додамо, що цього року роботу пересувних ГВК на автошляхах Донеччини було поновлено з початку травня: станом на 9 червня перевірено 133 вантажівки – за результатами контрольних зважувань складено 30 протоколів. До порушників застосовано адміністративно-господарські штрафи. Наразі найвищі штрафні санкції, застосовані до перевізника за порушення законодавства про автомобільний транспорт, склали 3,7 тис. євро.

Як повідомлялось раніше, високі штрафні санкції у євро змушують перевізників дотримуватися правил проїзду та корегувати вантажопідйомність автотранспорту. Наприклад, колона вантажівок, що 7 червня в’їхала на територію Донеччини із Запорізької області трасою М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ,  зупинила рух на під’їзді до посту поліції Мангуш.

«Не доезжая весового комплекса, собралось скопление машин, порядка шестидесяти-семидесяти грузовых машин… Зная, что они движутся с перегрузом, остановили движение… Ночью три автомобиля были задержаны с перегрузом. Были выписаны штрафы – порядка 300 евро на каждый автомобиль», – сказав в інтерв’ю знімальній групі телеканалу «До Тебе» начальник відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг та безпеки дорожнього руху Служби автомобільних доріг у Донецькій області Василь Бізбіз.

Простоявши півтори доби на узбіччі міжнародної траси, вантажівки поїхали у зворотному напрямку.

Крім того, за інформацією СБУ, днями було виявлено факт використання автоперевізниками дозвільних документів з ознаками фіктивності, що надавали суб’єктам господарювання можливість уникати проходження контролю за габаритно-ваговими характеристиками вантажів, а відтак – ухилятися від сплати штрафних санкцій. За вказаним фактом органами досудового розслідування вирішується питання щодо притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності (в частині «Посадові злочини»).

Прес-служба САД у Донецькій області

 
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

×