Перейти к содержимому

Фотография

Львів-туристичний

Тема находится в архиве. Это значит, что в нее нельзя ответить.
Сообщений в теме: 33

#1 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 29 June 2013 - 09:14

Автори та відвідувачі вебсайту VirtualTourist склали список європейських міст, які варто побачити, не відкладаючи мандрівки в довгий ящик. Першу сходинку серед must-see посів Львів.

Увесь Топ-10 представляє Reuters:

1. Lviv, Ukraine

Lviv, a city in Western Ukraine that's become a modern business hub, is the spot VirtualTourist members unanimously agreed is the top European city to see now. Many of its highlights are found in an incredibly compact central area, making it the perfect place to explore on a weekend jaunt. Start in Rynok Square, the center of city, which is surrounded by almost 50 unique architectural monuments including the Kornyakt Palace, a Renaissance landmark. Visitors can't miss the Lviv Opera House, a Neo-Renaissance treasure that is often compared to opera houses of Paris and Vienna. In July, the city hosts "Night Lviv," a festival that includes over 100 night tours and theatrical performances, like a fire show, late into the night.

2. Hamburg, Germany

5. Porto, Portugal

6. Zagreb, Croatia

7. Valletta, Malta

8. Budapest, Hungary

9. Riga, Latvia

10. Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Изображение

#2 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 29 June 2013 - 09:15

Поки російська балерина Анастасія Волочкова працює та вирішує свої справи амурні, її мати з дочкою відпочивають у Львові.

Дівчинці Аріадні дуже подобаються львівські кафе та солодощі, написала у своєму Instagram Настя.

Изображение

#3 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 29 June 2013 - 09:18

Всі фоткалися і дітей також поставили. Добре, що не потрапила в об"єктив дівка, яка там стоїть для реклами кафе "Мозах" - в шкірі і з батогом.

Изображение

#4 Zloi Tatarin

Zloi Tatarin

Неравнодушный

• Электорат
  • PipPip
  • 422 сообщений

Отправлено 21 August 2013 - 18:10

Всі фоткалися і дітей також поставили. Добре, що не потрапила в об"єктив дівка, яка там стоїть для реклами кафе "Мозах" - в шкірі і з батогом.

Изображение

Прекрасные дети у тебя Опи...
Справа с анфаса, малАя на мою младшенькую дюже похожа... Так и понятно - мамка-то из под Жмеринки корнями, хотя папка и татарин...)))

#5 Гость_Venus_slave_*

Гость_Venus_slave_*
  • Гости

Отправлено 27 August 2013 - 21:27

у Львові купа місць.... нещодавно біля арсеналу грав скрипаль..... я просто не міг відірватись... а Кайзервальд.... не тільки у кафешках щасття :)

#6 Лиля

Лиля

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 922 сообщений

Отправлено 13 October 2013 - 11:50

у Львові купа місць.... нещодавно біля арсеналу грав скрипаль..... я просто не міг відірватись... а Кайзервальд....
не тільки у кафешках щасття :)

.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kKeNIqfoy8g#t=44
:D
Віктор Морозов - Кнайпа зацофана (і Батяр-Бенд)

Є на Личакови кнайпа зацофана
Ту ніхто не видів ні їдного пана
Правдивого пана жеби був в краваті
Самі гопштаплєри в курточках на ваті

Матка Боска!
Шо то буде?
Ойсь-таріді-ріді-да
Влодко Стефка вальнув в груди
Ойсь-таріді-ріді-да
Стефко Влодка в яя копа
Як цизорик склало хлопа
Шкло си било
Скрипка грала
На паркєти крев си ляла
Ойсь-таріді-ріді-ріді-дана
Хтось не дожиє до рана

На столах дубових обруси непрані
Ту ніхто не видів правдивої пані
Жеби в капелюшку а на нему квітки
Ту самі лахудри наставляют литки

Ой мамуню!
Шо то буде?
Ойсь-таріді-ріді-да
Пиво виляла на груди
Ойсь-таріді-ріді-да
Через пупец на коліна
Дзюркотіла зимна піна
Шкло си било
Скрипка грала
На паркєти крев си ляла
Хтось не дожиє до рана

А в тій кнайпі Мошко на скрипочци грає
А як му наляти – то ше заспіває
Заспіває пісню про стару Марушку
Ктура 40 років заробляє в лужку

Мамцю рідна!
Шо то буде?
Ойсь-таріді-ріді-да
Голі дупи
Голі груди
Ойсь-таріді-ріді-да
То є танці на голяса
То забава перша кляса
Шкло си било
Скрипка грала
На паркєти крев си ляла
Хтось не дожиє до рана

Як на Личакови лямпи погасили
Ті шо ше ходили інчих виносили
Але не задармо а для інтересу
За роботу брали собі поляреси

Є на Личакови кнайпа зацофана
Коло тої кнайпи лежит баба п’яна

#7 Лиля

Лиля

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 922 сообщений

Отправлено 13 October 2013 - 11:52

.http://www.youtube.com/watch?v=SkPXj2M7ul8 Віктор Морозов - Панна Францішка На Клепарові за рогатками, Там собі жила в своєї мами Файна, як янгол, груба, як кишка, А всі ї звали – панна Францішка. А татусь панни, він різав свині, Ліпшого майстра нема донині, А свині тєжко переживали, На ціле місто дурні кричали. Францішки мамця в ринку стояла, Що забив татусь – тим торгувала, Сальцесон, шкварки, шпондерки, кишки, Купуйте, люди, в мамці Францішки. А недалеко від їх господи Жив си фризієр, бравий молодик, Він купував там щорання кишку, Бо кохав тяжко панну Францішку. Підслухав татусь ту таємницю: "Не для фриз'єра донька різницька, І хай щодня він купує кишку, Та не дістане панну Францішку!" Як то коханці бідні дізнались, То з того страшно розхвилювались, І хоч життя їх було ві цвіті, Постановили його скінчити. Бідний фризієр заливсь сльозою, Купив си кишку із трутизною (отрутою), А було тої два метри кишки, І з'їли разом з паннов Францішков. Як тілько з'їли, зараз почули, Жи тов ся кишков на амінь струли, Я не забуду тебе тепер Такий кінець був панни Францішки.

#8 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 13 October 2013 - 16:25

Схоже сьогодні під ніком Ліля працює якийсь львів"янин, причому - з рогатки - нє? :P

#9 Гость_Karl Kory_*

Гость_Karl Kory_*
  • Гости

Отправлено 13 October 2013 - 16:33

під ніком Ліля працює якийсь львів"янин

ага

#10 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 13 October 2013 - 16:38

Изображение

#11 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 13 October 2013 - 16:41

ех...не судьба, вони ходять парою...

Сообщение отредактировал Оріана: 13 October 2013 - 16:46

#12 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 14 October 2013 - 13:32

Стою в Церкві на Богослужінні - обглядаюся, мож хто знайомий є, бо в нас прийнято всіх, кого зустрінеш у Церкві під час Храмового свята, запрошувати додому на гостину ... гульк, а за два кроки від мене, на "чоловічому" боці стоїть Садовий (хто не знає - мер Львова) Нє, він часто відвідує нашу церкву у свята, але я завжди думала, що він заходить з бокових дверей для священиків, а виявляється - ні, зі всіма, та ще й не пхається наперед.

#13 САИ

САИ

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 5300 сообщений

Отправлено 16 October 2013 - 19:24

Но наиболее интересным зрелищем для туристов, рискнувших посетить Бандеростан, является экскурсия в Брюховичский лес, с просмотром до сих пор функционирующих схронов. Желающие могут окунуться в романтику УПАдничества и ОУНичества и за определённую мзду посидеть в схроне, пальнуть с обреза и приобрести десяток другой бофонов по курсу евро к гривне. Если среди туристов попадутся маскали, поверившие Оришиной пропаганде, то экскурсия завершается торжественным развешиванием этих маскалей на гилляках...

#14 GiRaFo.chka

GiRaFo.chka

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 23855 сообщений

Отправлено 16 October 2013 - 19:59

Стою в Церкві на Богослужінні - обглядаюся, мож хто знайомий є, бо в нас прийнято всіх, кого зустрінеш у Церкві під час Храмового свята, запрошувати додому на гостину ... гульк, а за два кроки від мене, на "чоловічому" боці стоїть Садовий (хто не знає - мер Львова)

Нє, він часто відвідує нашу церкву у свята, але я завжди думала, що він заходить з бокових дверей для священиків, а виявляється - ні, зі всіма, та ще й не пхається наперед.

как, у вас раздельное обучение богопреподавание? :blink:

#15 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 17 October 2013 - 15:40

как, у вас раздельное обучение богопреподавание? :blink:

БогоСЛУЖІННЯ

З правого боку - стоять чоловіки, а з лівого - жінки.
Але у нас не строго - це в православних строго.

#16 GiRaFo.chka

GiRaFo.chka

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 23855 сообщений

Отправлено 17 October 2013 - 18:22

БогоСЛУЖІННЯ

З правого боку - стоять чоловіки, а з лівого - жінки.
Але у нас не строго - це в православних строго.

а ты в католический храм ходишь?

В православных все подряд стоят. Даже в Почаеве. И в Лавре. С чего ты взяла, что строго ?

#17 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 17 October 2013 - 19:49

а ты в католический храм ходишь?

В православных все подряд стоят. Даже в Почаеве. И в Лавре. С чего ты взяла, что строго ?

Бо Православна Церква більш архаїчна, ніж католицька. Жінок у штанях не пускають і без хустини не можна. Тому я думала, що і цього правила дотримуються строго.

Я ходжу у Греко-Католицькі Храми.

Вони такі самі, як і православні.

#18 GiRaFo.chka

GiRaFo.chka

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 23855 сообщений

Отправлено 17 October 2013 - 20:15

Бо Православна Церква більш архаїчна, ніж католицька. Жінок у штанях не пускають і без хустини не можна. Тому я думала, що і цього правила дотримуються строго.

Я ходжу у Греко-Католицькі Храми.

Вони такі самі, як і православні.

я знаю, я была. Там сидеть можно, дети играются, бегают, поразительно. В православных уже б зашикали моментально.

А в католических на одежду вообще не реагируют? И на головной убор? То есть смело в джинсах и майке можешь сидеть службу?

#19 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 17 October 2013 - 20:44

я знаю, я была. Там сидеть можно, дети играются, бегают, поразительно. В православных уже б зашикали моментально.

А в католических на одежду вообще не реагируют? И на головной убор? То есть смело в джинсах и майке можешь сидеть службу?

Можеш прийти в чому хочеш - ніхто тебе з Храму не вижене.
І без головного убору також можна - жінкам. Чоловікам потрібно знімати - це єдине, з чим строго. Хоча ні разу не бачила, щоб хтось прийшов у шапці і його примушували її зняти.

Сообщение отредактировал Оріана: 17 October 2013 - 20:44

#20 Лиля

Лиля

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 922 сообщений

Отправлено 24 October 2013 - 20:42

Но наиболее интересным зрелищем для туристов, рискнувших посетить Бандеростан, является экскурсия в Брюховичский лес, с просмотром до сих пор функционирующих схронов. Желающие могут окунуться в романтику УПАдничества и ОУНичества и за определённую мзду посидеть в схроне, пальнуть с обреза и приобрести десяток другой бофонов по курсу евро к гривне. Если среди туристов попадутся маскали, поверившие Оришиной пропаганде, то экскурсия завершается торжественным развешиванием этих маскалей на гилляках...

Нет,говнюк,в Брюховическом лесу схронов.Во всяком случае отреставрированных и посещяемых туристами.
Зато есть там остатки австрийского укрепления.Брюховичский форт один единственный из сохранившихся фортов 1912-1914 годов обороны подступов ко Львову.

.http://relicfinder.info/forum/viewtopic.php?f=66&t=12

#21 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 17 May 2014 - 10:35

Львів, 9 травня, слайд-шоу http://photo.online....sizes/?slides=3

відео - Пагорб Слави - там, де частенько б"ються націоналісти і комуністи, цього року було тихо і малолюдно

http://video.online....-peremogi-lviv/

#22 Катерина Л.

Катерина Л.

Неравнодушный

• Парламентарии
  • PipPip
  • 282 сообщений

Отправлено 22 May 2014 - 13:20

Львів, 9 травня, слайд-шоу http://photo.online....sizes/?slides=3

відео - Пагорб Слави - там, де частенько б"ються націоналісти і комуністи, цього року було тихо і малолюдно

http://video.online....-peremogi-lviv/

А коммунисты заняты - им надо в Луганской и Донецкой областях организовывать терроризм..

#23 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 05 June 2014 - 19:15

Львів, найбільш велосипедне місто України

Изображение

Изображение

Изображение

#24 DNR

DNR

Новичок

• Парламентарии
  • Pip
  • 43 сообщений

Отправлено 06 June 2014 - 13:41

Может город и красивый, но в данный момент туда ехать жителям РФ просто опасно.

Знаю только одну достопримечательность Львова, знакомство у меня с ней произошло, как не странно в Севастополе, качеством и вкусом удовлетворен)

Изображение

#25 Рамиль

Рамиль

Неравнодушный

• Парламентарии
  • PipPip
  • 302 сообщений

Отправлено 21 July 2014 - 07:25

Автори та відвідувачі вебсайту VirtualTourist склали список європейських міст, які варто побачити, не відкладаючи мандрівки в довгий ящик. Першу сходинку серед must-see посів Львів.

Увесь Топ-10 представляє Reuters:

1. Lviv, Ukraine

Lviv, a city in Western Ukraine that's become a modern business hub, is the spot VirtualTourist members unanimously agreed is the top European city to see now. Many of its highlights are found in an incredibly compact central area, making it the perfect place to explore on a weekend jaunt. Start in Rynok Square, the center of city, which is surrounded by almost 50 unique architectural monuments including the Kornyakt Palace, a Renaissance landmark. Visitors can't miss the Lviv Opera House, a Neo-Renaissance treasure that is often compared to opera houses of Paris and Vienna. In July, the city hosts "Night Lviv," a festival that includes over 100 night tours and theatrical performances, like a fire show, late into the night.

2. Hamburg, Germany

5. Porto, Portugal

6. Zagreb, Croatia

7. Valletta, Malta

8. Budapest, Hungary

9. Riga, Latvia

10. Sarajevo, Bosnia and Herzegovina

Изображение

Хотел поехать сюда в свой отпуск, но меня как гражданина РФ скорей всего либо развернут либо посадят. А ведь архитектура там монументальная..эх сделать бы наброски

#26 Дaчник

Дaчник

Завсегдатай форума

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 1217 сообщений

Отправлено 21 July 2014 - 08:25

Знаю только одну достопримечательность Львова, знакомство у меня с ней произошло, как не странно в Севастополе, качеством и вкусом удовлетворен)
Изображение

В России и сейчас это пиво продается.
Например, вот : http://zakaz-kb.ru/c...svetloe-4-5-2l/

На мой взгляд - рядовое пиво формата "большой жбан за малые деньги".
Пил его всего раз, могу сказать так - хороший показатель "качество / цена".

#27 AnnaSh

AnnaSh

Завсегдатай форума

• Судебная власть
  • PipPipPip
  • 1035 сообщений

Отправлено 21 July 2014 - 09:49

Так, у Львові дійсно вражає кількість прокатних велосипедів. Не думаю, що там небезпечно жителям РФ, для місцевих все одно якої національності турист. Єдина проблема - росіян можуть затримати на кордоні. Тут зараз дуже багато туристів, навіть іноземців, то тут то там чується англійська, польська та інші мови. До речі, зупинились ми з друзями в хостелі, хазяїн якого - армяно-росіянин, він спокійнісінько спілкується російською. Львів'ян російськомовних доволі великий відсоток, щоб ви знали...

#28 Рамиль

Рамиль

Неравнодушный

• Парламентарии
  • PipPip
  • 302 сообщений

Отправлено 04 August 2014 - 10:18

Вот интересно, что можно посетить в первую очередь во Львове? Только делайте пожалуйста акцент на то, что я архитектор и меня интересует в 1 очередь здания и чем старше они тем лучше.

#29 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 04 August 2014 - 18:02

Вот интересно, что можно посетить в первую очередь во Львове? Только делайте пожалуйста акцент на то, что я архитектор и меня интересует в 1 очередь здания и чем старше они тем лучше.

Центр Львова - смотреть дома, заглядывать в парадные.

Лично мне очень нравится Вирменский Собор - там так...величаво и немного страшно

Изображение

обязательно музей народной архитектуры под открытым небом - он не в Центре города

Изображение

Личаковское кладбище

и на Высокий Замок - там есть смотровая площадка - видно Львов с высоты, хоть и не птичьего полета, но все равно красиво

#30 Орiана

Орiана

...

• Парламентарии
  • PipPipPip
  • 58875 сообщений

Отправлено 04 August 2014 - 18:10

Хотел поехать сюда в свой отпуск, но меня как гражданина РФ скорей всего либо развернут либо посадят. А ведь архитектура там монументальная..эх сделать бы наброски

ну если ты на лоб прицепишь георгиевскую ленточку, вылезешь на какое-то возвышение и начнешь проповедовать учения киселева - тоды да, могут и накостылять

ну а если серьезно - то русского языка в Центре города, где больше всего туристов, настолько много, что уже начинает немного поднапрягать - нет, не львовян, а истинных ценителей Львова, которые приезжали в наш город насладиться украинским духом - что в первую очередь выражалось в "засилье" украинского языка.

язык общения - больше ничего не будет тебя выделять среди львовян.

Copyright 2004-2016 Украинский политический форум